Mistrovství ČR v přespolním běhu – Praha Běchovice

Mladší žákyně – Monika Železníková – 2.000 m, 4. místo 7:32 min.

Monča podala parádní výkon a jen o prsa prohrála ve finiši boj o stupně vítězů. Nakonec skončila čtvrtá stejným časem jako třetí Adéla Štefanová.

Žákyně – Tereza Fusková – 3.000 m, 16. místo 12:15 min.

Závod byl poměrně rychle rozběhnut, Terezka se držela v čelní skupině, bohužel v závěru jí chyběly síly na lepší umístění.

Dorostenky – Petra Čechová – 3.000 m, 31. místo 12:49 min.

Petra běžela v pomalejším B běhu. Dobře si rozvrhla tempo a byla to pro ni dobrá zkušenost do budoucna.

Dorostenci – Tomáš Habarta – 4.000 m, 3. místo 12:58 min.

V silné konkurenci nejlepších českých dorosteneckých běžců si Ťopek zaslouženě doběhl pro již třetí letošní mistrovskou medaili ve výborném čase. Dokázal, že je skvělý univerzál a bojovník.

Dorostenci – Petr Bachan – 4.000 m, 19. místo 13:56 min.

Petr i přes to, že je specialista půlkař se popral s tratí 4.000 m výborně a odměnou mu bylo umístění v první dvacítce v pěkném čase pod 14 minut.