Výsledky mladšího žactva – Zlín

Nejúspěšnější závodnicí našeho družstva byla Jana Polášková, která skončila na druhém místě. Její výkony: 60mpř. 11.21, míček 40.59, 60m 8.84, dálka 4.44 a 800m 2:56. Nejvíc se povedl Janě míček, protože konečně přehodila 40m. Je to její slabší disciplína, v dálce nebyl ani jeden skok úplně správně technicky provedený nebo Jana nedoběhla v plné rychlosti na prkno, no a 800m s rýmou se moc dobře neběhá.
Na sedmém místě se shodně umístila Karolína Mitanová a Pavlína Čajková se 1793, ale asi by je předstihla Jůlie Michálková, kdyby pro bolest kolena ? běžela 800m. Tak získala jen1602 body a skončila dvanáctá. Třinácté místo vybojovala Natálie Novotná.
Dívek startovalo 38 a z toho našich závodnic bylo 18 . Mladších žáků soutěžilo 34 a z toho 17 z UH. Našim nejlepším žákem se stal na 5. místě Jaroslav Zbytek ziskem 1404 bodů za výkony 12.49 na 60mpř., 48.45 v míčku, 9.18 na 60m, 4.39 v dálce a 2:38.83 na 800m. Na osmém a devátém místě skončili Šimon Pekař a Filip Hanáček ziskem 1281 a 1262 bodů. Naši nejlepší mladší žáci by měli jet na MMaS jednotlivců do Olomouce 25.9. a všichni potom na MMaS družstev 2.10. do Znojma. Výsledky najdete na www.atletika.cz.